Kiaurymių restauravimas

 Kas yra kiaurymių restauravimas?

Kiaurymių restauravimas  yra procesas, skirtas atkurti ovalo formą korpuse, atkuriant detalės funkcionalumą ir prailginant jos tarnavimo laiką. Kiaurymių restauravimą būtina atlikti, kai detalės korpuse ovalas praranda savo pradinę formą arba kai kaiščiai ima klibėti.

Kiaurymių restauracija
Kiaurymių restauracija


Koks kiaurymių restauravimo procesas?

Proceso metu kiekviena detalė remontuojama naudojant specialią Italų gamintojo įrangą. Kiaurymių restauracija apima kiaurymės pratekinimą apvirinimą ir vėl tekinimą. Svarbiausia, kad restauracijos metu ovalo kiaurymė pratekinama ir grąžinama į pirminę padėtį. Pas mus restauracijos metu detalėje atkuriama  gamyklinė išvaizda ir forma. Kad kaištis tarnautų ilgiau, detalių tikslumas privedamas iki 0,01 mm tolerancijos.

Mes turime sukaupę reikalingą patirtį ir pakankamai žinių kiaurymių restauravimo srityje. Mes siekiame ne tik atkurti detalės veikimą, bet ir užtikrinti, kad ji būtų pasirengusi tarnauti ilgą laiką . Atstatę kiaurymių ovalą, su klientu suderiname užsakome arba pagaminame gamyklinius parametrus atitinkančius naujus kaiščius, juos sudedame. Todėl klientas techniką atsiima pilnai surinktą ir paruoštą darbui. Jei jums reikia patikimos ir efektyvios kiaurymių restauravimo paslaugos, susisiekite su mumis - mes pasiruošę padėti atkurti saugų ir tvarkingą jūsų įrangos veikimą.

Kada reikalingas kiaurymių restauravimas

Kreipkitės į mus, jei pastebėjote, kad kliba kaiščiai arba pastebėjote kitų kiaurymių išsidėvėjimo požymių. Savalaikė technikos priežiūra ir kokybiškas remontas gali sutaupyti jums daug laiko ir pinigų ateityje. Mes esame čia, kad jums padėtume!