Geometrijos atstatymas

Kėbulo geometrijos atstatymas

Ar jums sunku rasti servisą, kuris galėtų priimti itin didelę techniką? Esame čia, kad  Jums padėtume! Siūlome aukštos kokybės paslaugas, skirtas sunkiosios technikos kėbulo geometrijos atstatymui.

Kėbulo geometrijos atstatymas yra sudėtinga procedūra, ypač kai kalbama apie didelę techniką. Mūsų komanda turi reikiamą įrangą ir patirtį, kad galėtų atlikti šią užduotį efektyviai ir profesionaliai. 

 Sunkiosios technikos servisas  turi  pakankamai didelį tiesinimo stendą, kuris leidžia mums tiksliai atkurti kėbulo geometriją.


Stambių metalo dalių geometrijos atstatymas

Mes siūlome aukštos kokybės paslaugas, skirtas detalių geometrijos atstatymui ir tiesinimui, nepriklausomai nuo jų dydžio.

Dažnai klientai net nežino kad daugumą metalo detalių galima ištiesinti ir tai ko gero daug pigesnis variantas, nei pirkti naują. Didelių sunkiosios technikos detalių geometrijos atstatymas ir tiesinimas  užtikrina, kad didelės detalės veiktų optimaliai ir ilgai tarnautų. 

Pasitelkę specialių presą, mes galime ištiesinti detales iki 6 m. ilgio, įskaitant betranšėjų žemės grąžtų vamzdžius "štangas", ilgas nuovažas, specialius storasienius vamzdžius ir kitas didelio dydžio detales. Mūsų komanda yra pasirengusi įveikti įvairiausius iššūkius ir užtikrinti kokybišką darbą.

Jei jums reikia patikimo ir efektyvaus itin didelių detalių geometrijos atstatymo ir tiesinimo, susisiekite .